Senior IT Business Analyst

Retail partnerünk budapesti Center of Excellence központjába keresünk új Business Analyst kollégát,

aki az EMEAR régió piacait kiszolgáló alkalmazás

 üzleti folyamatainak felmérésben, elemzésében és dokumentálásában venne részt.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • Üzleti igények felmérése
  • Követelményspecifikáció elkészítése és folyamatos menedzselése
  • A követelménymenedzsment folyamatainak és eredménytermékeinek megtervezése és definiálása
  • Feladatterv készítése és rendszeres státusz jelentés
  • Az üzleti elemzői tevékenységek eredményeinek bemutatása
  • Funkcionális specifikációk megírása
  • Tesztesetek megírása

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel és informatikai üzleti elemzőként legalább 5 éves munkatapasztalatod van
  • Világosan és tömören fogalmazol írásban
  • Precíz vagy, mert ügyfélkapcsolat-tartóként minden információ pontossága és súlya fontos
  • Rugalmas vagy munkavégzésed során, mert változó üzleti környezetben dolgozunk
  • Jól írsz és beszélsz angolul

Amit kínálunk mindezekért:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt feketeöves kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetup-okat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, angol nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Hegedűs Flóra