Rendszerintegrátor

Érdekel a rendszerintegráció? Szívesen dolgoznál párhuzamosan hazai és nemzetközi projekten is, senior szakemberektől tanulva? Ne is keresgélj tovább, küldd el a jelentkezésed nekünk!

Téged keresünk, ha:

  • már van rendszerintegrátori tapasztalatod
  • alapszinten foglalkoztál már Java alapú rendszerekkel, applikációkkal
  • nyitottan gondolkozol
  • szívesen tanulnál egy senior szakembertől ezen a területen
  • előnyt jelent, ha van már tapasztalatod Webservice, vagy JSON területen
  • legalább középszinten beszélsz angolul

Feladataid lesznek:

  • nemzetközi és hazai projekten való részvétel
  • rendszerek közötti interface-ek kipróbálása
  • prototípusok készítése, implementáció
  • tesztelés támogatás
  • eszközök, amiekt használni fogsz: Camel, WebsphereMQ, ActiveMQ

Amit kínálunk mindezekért:

  • Kiemelkedő jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmailag magas szintű szakértőkként kezelt kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre!

Kapcsolattartó

Fekete Bernadett