Senior Technical Project Manager

Te is fejlesztőből lettél projektvezető? Te vagy az architect és a projekt vezető is az ügyfél megbeszélésen? Már előre tudod hol lesznek a projekt technikai buktatói? Ha minden válaszod igen, akkor téged keresünk

pozícióba.

FELADATOK:

  • A szervezeti egység főbb projektjeinek vezetése, induló fejlesztések követelményeinek vagy újítási igények megértése, a megvalósítási projektek véghezvitele
  • Több párhuzamos projekt irányítása, illetve a csapatok közötti előrehaladás biztosítása
  • Projektütemezés kezelése, a mérföldkövek meghatározása, a fejlesztés határidőre történő elkészülésének biztosítása
  • A fejlesztő és üzleti elemző csapatok munkájának koordinálása, feladatok felosztása, esetenként scrum masteri feladatok
  • Heti és havi szintű költség -és erőforrás kimutatások, illetve rendszeres státuszjelentés készítése a menedzsment részére
  • A projektek elindításához és engedélyezéséhez szükséges tervek, döntési anyagok elkészítése és kommunikációja
  • Szoros együttműködés a megrendelővel az igények felmérésétől, a tesztelésen át, a termék bevezetéséig

ELVÁRÁSOK:

  • Fejlesztői múlt, a fejlesztési életciklus tapasztalati ismerete
  • Informatikai egyetemi végzettség
  • 4-5 év tapasztalat IT Project Manager pozícióban
  • Véleményvezér személyiség, aki képes az ügyfélnél határozottan kommunikálni a cég érdekeit
  • A projektfolyamatok beszállító oldali ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, ügyfélképes kommunikáció magyar és angol nyelven egyaránt
  • Jó ha van: PMP vagy Prince2 projektmódszertanok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Magas szintű döntéshozói pozíciót
  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetup-okat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük önéletrajzodat és motivációs leveledet küldd el a technicalpm@hr.blackbelt.hu  címre.

Kapcsolattartó

Csipak Csilla