Product Engineer

Szívesen résztvennél egy olyan banki projektben, ahol a fő scope egy új, külső rendszer bevezetése és integrálása lenne a meglévő környezetbe? Várjuk a jelentkezésed

Product Engineer pozíciónkba!

Téged keresünk, ha:

  • van tapasztalatod infrastruktúra és karbantartás, konfigurálás területén
  • nyitott vagy új rendszerek megtanulására
  • jól és magabiztosan kommunikálsz angolul

Feladataid lesznek:

  • Kapcsolattartás és koordináció a külső céggel
  • A banki belső termék managementtel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Telepítések, rendszerkonfiguráció támogatása
  • Hibakeresés támogatása (pl. logok küldése a külső cégnek)
  • Tesztelés támogatása
  • Performancia teszt támogatása

Amit kínálunk mindezekért:

  • Kiemelkedő jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmailag magas szintű szakértőkként kezelt kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre!

Kapcsolattartó

Fekete Bernadett