.NET fejlesztő

Érdekel a vastag kliens oldali fejlesztés? Szívesen dolgoznál desktop alkalmazásokon? Ha van tapasztalatod .NET fejlesztésben és szeretsz agilis módszertan alapján dolgozni, jelentkezz!

Főbb feladataid:

  • vastag kliensen futó rendszer fejlesztése
  • rendszerhez kapcsolódó új funkcionalitások kifejlesztése
  • már meglévő funkciók továbbfejlesztése

Téged keresünk, ha:

  • van már tapasztalatod .NET fejlesztésben
  • erős C# ismeretekkel rendelkezel
  • jártas vagy adatbázis közeli fejlesztésben és Entity frameworkben
  • ismered a többrétegű alkalmazásokat
  • szereted, ha kellő önállóságot kapsz a feladataid elvégzéséhez

Amit kínálunk mindezekért:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében prezentációs készséged is fejlesztheted.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Fekete Bernadett