Java Architect

Olyan Java Architectet keresünk, aki szeret felhajtás nélkül, egyszerűen csak kódolni, de szívesen ad támogatást, mutat irányt a kevésbé tapasztalt csapattagok számára is. Előny, ha már láttál (és túléltél) néhány módszertant, keretrendszert, vagy divathullámot, és nem félsz kevésbé izgalmas megoldást használni, ahol az praktikus.

A terület az új, 5G típusú mobil hálózatok tervezésének és konfigurációjának támogatása, a világ egyik vezető telekommunikációs technológiával foglalkozó cégénél. (Ez az a technológia, ami, az okos-városok, kiterjesztett valóság, és IoT megoldásokhoz szükséges magas sávszélességet és alacsony késleltetési időt biztosítani képes a hálózatokban.)

Feladatok

  • új igények alapján tervezés, fejlesztés, támogatás
  • termékhez köthető egyéni ötletek felvetése
  • code review

Elvárt kompetenciák

  • Spring és Java 8 tapasztalat
  • ORM (hibernate) jártasság
  • OO alapelvek és kapcsolódó best practice-k ismerete
  • Tervezői tapasztalat
  • Kiváló általános problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvismeret

Előnyt jelent

  • Szakmai vezetői tapasztalat
  • Javascript ismeret
  • GIT-Bitbucket, Jenkins, Docker ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk mindezekért

  • versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • egy dinamikus, szakmailag érdeklődő csapatot
  • egy erős szakmai háttér támogatást a BlackBelt-nél
  • lehetőséget az önképzésre és tanfolyamokra
  • havi meetup-okat, ahol alaposan körbejárunk egy-egy témát (ahol egyébként előadóként is részt vehetsz)

Praktikus információk

  • Rugalmas munkaidő, heti 1 nap WFH
  • Lokáció: Infopark

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat küldd el a java.architect.telco@hr.blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Fekete Bernadett