IT Project Manager

Saját belső termékfejlesztési csapatunkba keresünk

kollégát.

FELADATOK:

  • Projektütemezés kezelése, a mérföldkövek meghatározása, a fejlesztés határidőre történő elkészülésének biztosítása
  • A fejlesztők és üzleti elemzők munkájának koordinálása, esetenként scrum masteri és product owneri feladatok elvégzése
  • A csapattagok egyéni képességeinek kiaknázása és hosszú távú motiválása
  • A daily stand-upok, retrospektívek és egyéb projektmegbeszélések szervezése, dokumentálása
  • Heti és havi szintű költség -és erőforrás kimutatások, illetve rendszeres státuszjelentés készítése a menedzsment részére
  • A projektek elindításához és engedélyezéséhez szükséges tervek, döntési anyagok elkészítése és kommunikációja
  • Szoros együttműködés a megrendelővel az igények felmérésétől, a tesztelésen át, a termék bevezetéséig
  • Több párhuzamos projekt irányítása (külföldi car-sharing startup, egészségügyi K+F projekt webes és mobilos alkalmazásfejlesztés)

ELVÁRÁSOK:

  • 3-4 év tapasztalat IT Project Manager, Scrum Master vagy Product Owner feladatkörben
  • A scrum, kanban és egyéb projektmódszertanok alapos ismerete és gyakorlati alkalmazásának képessége
  • A projektfolyamatok beszállító oldali működésének ismerete
  • Egyedi fejlesztésekben való többéves tapasztalat
  • A rugalmas munkakörök fejlesztésében való részvétel és a projekt iroda kialakításában való proaktív közreműködés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, ügyfélképes kommunikáció magyar és angol nyelven egyaránt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt feketeöves kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetup-okat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük önéletrajzodat és motivációs leveledet küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Csipak Csilla