Front-end Architect (.NET)

Retail partnerünk budapesti Center of Excellence központjába keresünk új architect kollégát,

aki egy 7 fős csapat részeként az EMEAR régió piacait kiszolgáló alkalmazás

 fejlesztésében venne részt.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladataid:

  • Ügyfelünk eCommerce platformjának a megismerése, az üzleti domain elsajátítása
  • Az üzleti igény megértése után a webes platform fejlesztése
  • Adatelemzés a technikai megoldás kidolgozásához
  • Az ügyféligény és az üzleti igény alapján a meglévő megoldások bővítése, módosítása

 Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel legalább 5 év C# (.NET) fejlesztői tapasztalattal
  • Értesz a WCF, WebApi, TypeScript technológiákhoz
  • Van tapasztalatod a LESS Stylesheet, Git és Octopus Deploy használatában
  • Jártas vagy AngularJS-ben
  • Magabiztosan kommunikálsz angol nyelven

Amit kínálunk mindezért:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt feketeöves kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetup-okat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Fekete Bernadett