Delivery Consultant

Olyasvalakit keresünk a BlackBelt csapatába, akinek már van valamilyen szoftverfejlesztői háttere vagy kapcsolódása, de már inkább üzleti oldallal foglalkozna szívesebben. Elengedhetetlen, hogy kiválóan kommunikáljon, értse technológiai oldalról az ügyfél elvárásait, és szívesen vegyen részt tenderek előkészítésében.

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Sales csapat támogatása technikai, projektek megvalósíthatósági kérdéseiben; ügyfél megbeszéléseken való aktív részvétel
  • Sales fázisban magas szintű üzleti ügyféligények helyszíni felmérése, tisztázása
  • Ügyfél kapcsolattartás, újabb együttműködési, üzleti lehetőségek feltérképezése azok potenciális projektekké alakításának támogatása
  • HR csapattal, Account Manager teammel, a különböző üzletágak közötti kapcsolat ápolása és fejlesztése
  • Részvétel az árajánlat stratégiai kidolgozásában, az ajánlati folyamat összefogása az érintett szakterületekkel történő egyeztetések során
  • Tender menedzsment, tenderek elkészítésében való aktív részvétel
  • Alvállalkozói kapcsolatok fejlesztése
  • Ügyfél edukáció, ami együttműködést segítő képzést, tájékoztatást, tanácsadást jelent
  • Projektmenedzsment, kisebb projektek menedzsment szintű minőségbiztosítása

IDEÁLIS ESETBEN:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség
  • Szoftverfejlesztési projektekben szerzett több éves szakmai tapasztalat projektvezetőként/üzleti elemzőként/fejlesztőként/értékesítőként
  • Szoftverfejlesztői múlt, szemléletmód
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Magas szintű döntéshozói pozíciót
  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetup-okat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük önéletrajzodat és motivációs leveledet küldd el a deliveryconsultant@hr.blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Csipak Csilla