Application Manager

Feketeöves csapatunkba keresünk

Application Manager kollégát.

Főbb feladataid:

  • ESB üzemeltetés
  • Webservice-k létrehozása, módosítása a vállalati ESB-n
  • Az új termékek bevezetésének támogatása
  • Logok elemzése (SPLUNK, WSO2, Linux)
  • Nemzetközi projektek támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal, projekt vezetőkkel, fejlesztőkkel

Téged keresünk, ha:

  • Van ESB üzemeltetési/fejlesztési tapasztalatod (bármilyen ESB ismeret előnyt jelenthet)
  • SOA, SOAP/REST, XML/JSON gyakorlattal rendelkezel
  • Middleware ismereteid is vannak (LINUX/Windows, Java alapú rendszerek üzemeltetése)
  • MSSQL lekérdezés nem jelenthet akadályt
  • Van Java fejlesztői ismereted
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel

Előnyt jelent, ha:

  • Informatikus végzettség
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Banki/pénzügyi ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk mindezért:

  • Versenyképes jövedelmet
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetup-okat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat küldd el a  application.manager@hr.blackbelt.hu  címre.

Kapcsolattartó

Apró Aliz