AngularJS fejlesztő

Retail partnerünk budapesti Center of Excellence központjába keresünk új AngularJS fejlesztő kollégát,

aki az EMEAR régió piacait kiszolgáló alkalmazás

fejlesztésében venne részt.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladataid:

  • Ügyfelünk eCommerce platformjának a megismerése, az üzleti domain elsajátítása
  • Az üzleti igény megértése után a webes platform fejlesztése
  • Aktív együttműködés a UX és Back-end fejlesztő kollégákkal
  • Komplex tervezési és kódolási problémák elemzése és megoldása
  • Az ügyféligény és az üzleti igény alapján a meglévő megoldások bővítése, módosítása

 Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel legalább 2 év Front-end (AngularJS) fejlesztői tapasztalattal
  • Értesz a HTML, HTML5, CSS, CSS3, JSON, JavaScript és AJAX webes technológiákhoz
  • Ismered a REST szolgáltatásokat
  • Van tapasztalatod a Git vagy SVN verziókövető rendszerekkel
  • Van tapasztalatod relációs adatbázisokkal (Oracle)
  • Magabiztosan kommunikálsz angol nyelven

Amit kínálunk mindezért:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt feketeöves kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetup-okat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Hegedűs Flóra