Senior .NET fejlesztő

Az alábbi feladatokkal, elvárásokkal keresünk munkatársat

pozícióba.

FELADATOK:

  • Webfejlesztés és üzemeltetés
  • Back-office alkalmazás rendszer fejlesztése
  • A rendszer új országokba való bevezetése, továbbfejlesztése
  • Nemzetközi csapattal való együttműködés
  • Agilis módszertan követése

ELVÁRÁSOK:

  • 3+ éves tapasztalat .NET technológiával
  • Kiemelten ASP.NET MVC
  • TFS
  • RazorViews
  • Számottevő tapasztalat az alábbi technológiákkal:
    • Javascript
    • AngularJS
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Havi szintű in-house meetupok, egy kis csapatépítéssel összekötve (ingyen sörrel)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, angol nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit