Senior .NET fejlesztő

Nemzetközi légiközlekedési projekten dolgozó csapatunkba keresünk

Senior .NET fejlesztőt

Főbb feladataid:

  • Egy nagy forgalmú, nemzetközi értékesítési oldal fejlesztése – de nem akárhogyan! Képesnek kell lenned a funkcionalitás mellett olyan elveket is figyelembe venni a tervezésnél, fejlesztésnél, mint a nagy terhelhetőség, nagy biztonság, nagy megbízhatóság.

Emellett fontos, hogy:

  • legalább 3 éves tapasztalatod van .NET fejlesztőként
  • van gyakorlati tapasztalatod a következő technológiákban: C#, .NET, ASP.NET MVC, Javascript, Entity Framework, LINQ
  • szeresd az elgondolkodtató feladatokat
  • bátran hozz döntéseket technológiai kérdésekben
  • tárgyalási szinten beszélj angolul
  • ne jöjj zavarba akkor sem, ha mentorálnod kell a junior kollégákat!

Munkavégzés helye: 10. kerület

Amit kínálunk mindezekért:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében prezentációs készséged is fejlesztheted.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit