senior .NET fejlesztő

Telekommunikációs ügyfelünk hosszú távú projektjére és egyben saját csapatunkba keresünk

Senior .NET fejlesztőt

A csapat egy új tool fejlesztésével foglalkozik, melynek célja, hogy segítse a field engineer-ek munkáját a tervezési fázistól a kivitelezésig. A fejlesztés Scrum módszertan mentén zajlik, a fejlesztői csapaton belül a taskok megosztása nincs dedikálva server és kliens oldalra.

FELADATOK:

  • Új funkciók fejlesztése, korábbi verzió átírása
  • A teljes fejlesztési folyamatban való aktív részvétel Scrum módszertant követve
  • Részletes követelmények elemzése
  • SW dizájn, implementáció
  • Fejlesztői tesztek futtatása
  • Hibakeresés
  • Folyamatos, aktív együttműködés a fejlesztői csapattal
  • Szakmai egyeztetés a projekttagokkal
  • Alkalmazott technológiák: Entity framework – Code First, Knockout, pager.js, require.js, bootstrap

ELVÁRÁSOK:

  • 1-3+ éves tapasztalat .NET 4+ technológiákkal
  • Kiemelten ASP.NET, MVC, C#
  • Számottevő tapasztalat az alábbi technológiákkal:
    • Javascript
    • AJAX
    • HTML
  • Scrum módszertanban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Tapasztalat verziókövető rendszerekkel (pl. SVN, GIT) és folyamatos integrációval (CI&V)
  • Tapasztalat Task management rendszerekkel (JIRA vagy TFS vagy RTC, stb.)
  • Script nyelvek alapszintű ismerete (Phyton preferált)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmailag felkészült, tapasztalt kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Nemzetközi csapat
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében prezentációs készséged is fejlesztheted

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit