Java Architekt

Ötletelő típus vagy? Az alábbi elvárások és feladatok alapján magadra ismersz?

Akkor Téged keresünk fekete öves csapatunkba,

Java architekt

pozícióba.

FELADATOK:

  • Internetbank/mobilbank alkalmazás átemelése/újraírása
  • Alkalmazástervezés, code design
  • Egyedi tool-ok fejlesztése a karbantartás és a fejlesztés támogatásához

ELVÁRÁSOK:

  • Java 1.7 tapasztalat
  • Spring framework gyakorlati ismerete (nem csak a DI részt)
  • Spring Batch és Web Service ismeretek
  • Oracle adatbázis mély ismerete
  • Maven gyakorlati ismerete
  • Hibernate, JPA – ORM gyakorlati ismeretek
  • Web service standardok és Java-s implementációk kiterjedt ismerete (soap, jax-ws, axis2 stb.)
  • Tomcat
  • JIRA, SVN
  • Komplex rendszerek terén szerzett tervezési tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNYT JELENT:

  • Script nyelvek ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében prezentációs készséged is fejlesztheted

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit