Senior Java Fejlesztő

Az alábbi feladatokkal, elvárásokkal keresünk munkatársat

pozícióba.

FELADATOK:

  • Internetbank/mobilbank alkalmazás átemelése/újraírása
  • Éles rendszer 3rd level support (bug fix), Splunk Enterprise használata
  • Alkalmazás tervezés, code design
  • Egyedi tool-ok fejlesztése a karbantartás és a fejlesztés támogatásához

ELVÁRÁSOK:

  • Hibernate, JPA – ORM gyakorlati ismeretek
  • Web service standardok és Java-s implementációk kiterjedt ismerete (soap, jax-ws, axis2 stb.)
  • Spring framework gyakorlati ismerete (nem csak a DI részt)
  • Maven gyakorlati ismerete
  • Oracle adatbázis ismerete
  • Angol középfok minimum

ELŐNYT JELENT:

  • OSGi ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Havi szintű in-house meetupok, egy kis csapatépítéssel összekötve (ingyen sörrel)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Jenser-Solymosi Eszter