Senior Java fejlesztő

Mindig is érdekelt mi történik egy hívás hátterében?

Amennyiben a válasz igen, akkor Téged keresünk

senior Java fejlesztő

pozícióba.

Főbb feladataid:

  • Technikai alkalmazástámogatás és fejlesztés Java alapokon
  • A fejlesztő csapat segítése technikai útmutatással, mentorálással
  • Dokumentációk karbantartása

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 5 éves tapasztalatod van Java fejlesztésben
  • Bátran hozol döntéseket technológiai kérdésekben
  • Probléma esetén kreatívan találod meg a kiutat
  • Középszintű az angol nyelvtudásod

Technológiák:

  • Java 8
  • Object oriented programming and design
  • Handling the challenges of the multiple-thread programming
  • Vaadin
  • Eclipse
  • Maven
  • Rest, Jax-RS
  • SQL

Előnyt jelent:

  • Spring
  • Spring Boot

Amit kínálunk mindezekért:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében prezentációs készséged is fejlesztheted

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit