Senior C++ Fejlesztő

Komplex feladatkört keresel, ahol a fejlesztés mellett szükség van az elemzői, tervezői látásmódodra?

Amennyiben a válasz igen, akkor Téged keresünk

pozícióba.

Főbb feladataid egyedi dokumentumkezelő szoftverek tervezése és fejlesztése:

  • Üzleti és technikai igények felmérése
  • Szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése
  • Informatikai fejlesztési feladatok elvégzése, programozás
  • Meglévő alkalmazások elemzése és optimalizálása
  • Komplex rendszerek elemzése és folyamatok tervezése a felhasználói igényeknek és üzleti elvárásoknak megfelelően
  • Rendszerterv, fejlesztési terv, tesztelési terv készítése
  • A fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatási tevékenység ellátása
  • Új technológiák kutatása és bevezetése

Téged keresünk, ha:

  • Többéves tapasztalatod van C, C++ fejlesztések területén
  • ismered a C, C++ programozási szabványokat
  • Hiba- és szoftververzió nyilvántartó eszközök nem ismeretlenek számodra
  • rendelkezel SQL tapasztalattal (Oracle 11g, MS SQL)
  • dolgoztál mind Windows, UNIX vagy Linux operációs rendszerekkel
  • legalább középszintű az angol nyelvtudásod
  • dolgoztál már agilis fejlesztési környezetben
  • ismersz Workflow rendszer(ek)et

Amit kínálunk mindezekért:

  • Rugalmas munkaidő
  • Munkavégzés helye: XII. kerület (Déli Pályaudvarnál)
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében prezentációs készséged is fejlesztheted

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.