Account Manager

Fekete öves csapatunkba új kihívásokra vágyó, lendületes személyiséggel rendelkező munkatársat keresünk

SALES ACCOUNT MANAGER

pozícióba.

Bővülő Sales csapatunk pont téged keres, ha:

  • egy dinamikusan fejlődő, épülő cégben mersz nagyokat álmodni és álmaidat meg is tudod valósítani,
  • már rendelkezel minimum 3 év értékesítésben szerzett tapasztalattal B2B területen (professzionális IT erőforrások, nearshore szolgáltatás, IT fejlesztési projektek, esetleg szoftvertermékek), szereted az értékesítést és a kisujjadban van, hogyan érdemes jól csinálni,
  • nem sablonos megoldásokban gondolkodsz, fontos számodra a feladatok kreatív megközelítése,
  • kiemelkedően kommunikálsz (írásban és szóban egyaránt), így könnyen megértenek és odavannak érted az ügyfelek,
  • nem riadsz vissza, ha mindezt angol nyelven kell csinálnod,
  •  aktív ügyfélkörrel rendelkezel.

Nézzük közelebbről, mik lennének a feladataid:

  • az ügyfél által megfogalmazott igények megismerése, elemzése és ajánlatok kidolgozása,
  • új üzleti lehetőségek keresése, felkutatása, akár a social media adta lehetőségek segítségével
  • ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás,
  • szerződéskötés és projektek megvalósításának követése, esetlegesen felmerülő problémák kezelése.

Mit ajánlunk mindezért cserébe?

  • versenyképes jövedelmet,
  • fejlődési és előrelépési lehetőséget,
  • innováció-központú cégkultúrát, ahol minden jó ötlet meghallgatásra talál,
  • rugalmasságot,
  • tagságot egy vidám, összetartó csapatban,
  • a lehető legmodernebb munkakörnyezetet, 2016 szeptemberében nyílt nearshore szolgáltatóközpontunkban.

A fentiek alapján úgy érzed, hogy ezt a feladatot neked találták ki, akkor küldj egy szakmai önéletrajzot, valamint pár sorban írd meg nekünk miért pont Téged keresünk a jobs@blackbelt.hu  email címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit