PL/SQL Fejlesztő

Kipróbálnád magad nagyvállalati környezetben úgy, hogy közben egy profi és barátságos cég a hátvéded?

Akkor Téged keresünk fekete öves csapatunkba,

PL/SQL fejlesztő

pozícióba.

A feladatod lesz egy kereskedelmi portál, a vásárlók és a viszonteladók által használt webes alkalmazás, illetve webshop fejlesztése. A komplex feladatokat agilis / Scrum csapat tagjaként egy támogató professzionális környezetben nagy önállósággal  tudod végezni.

Feladatok:

  • Rendszerek közötti adatcsere folyamatok tervezése/elkészítése
  • Tranzakciós adatok alapján szolgáltatások kiajánlása
  • Tesztelés támogatása

Elvárások:

  • Legalább két éves, stabil PL/SQL fejlesztési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • DBA ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • Szakmailag felkészült, tapasztalt kollégákból álló csapat
  • Iroda a XIII. kerületben
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Havi szintű in-house meetupok, egy kis csapatépítéssel összekötve

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.