.NET fejlesztő

Kipróbálnád magad nagyvállalati környezetben úgy, hogy közben egy profi és barátságos cég a hátvéded?

Akkor Téged keresünk fekete öves csapatunkba,

pozícióba

Főbb feladataid:

  • on-board mozdonyvezetői információs rendszer fejlesztése, mely a járműre és a környezeti viszonyokra vonatkozó adatok alapján, optimalizációs eljárások segítségével nyújt döntéstámogatást a vezetőnek
  • amilyen technológiákat használni fogsz: C#,.NET , WPF, MSSQL

Téged keresünk, ha:

  • van 3+ éves tapasztalatod .NET fejlesztésben
  • szeretsz komplex felhasználói felületet fejleszteni
  • olyan rendszert szeretnél fejleszteni, melyet minden mozdonyvezető használ
  • kommunikációs szinten beszélsz angolul

Amit kínálunk mindezekért:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmai fejlődést biztosítunk tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében a prezentációs készséged is fejlesztheted.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit