Junior .NET fejlesztő

Kipróbálnád magad nagyvállalati környezetben úgy, hogy közben egy profi és barátságos cég a hátvéded?

Ügyfelünknél több fejlesztési csapat is van, de ahova Téged keresünk, ott a csapat felépítés a következő: team lead, 1 business analyst, 6 fejlesztő.

Csatlakozz hozzánk mint

Junior .net fejlesztő

Főbb feladataid:

  • banki fióki rendszer fejlesztése és supportálása
  • hiba esetén annak javítása

Téged keresünk, ha:

  • legalább 1 éves tapasztalatod van .NET fejlesztésben
  • van gyakorlati tapasztalatod a következő technológiákban: C#, .NET, ASP.NET MVC, MSSQL
  • egy oknyomozó veszett el benned
  • szeretnél egy nemzetközi környezetben dolgozni.

Munkavégzés helye: XIII. kerületben, az Árpád-híd pesti hídfőjénél

Amit kínálunk mindezekért:

  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében prezentációs készséged is fejlesztheted

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit