Java fejlesztő

Ötletelő típus vagy? Az alábbi elvárások és feladatok alapján magadra ismersz?

Akkor Téged keresünk fekete öves csapatunkba,

pozícióba.

Feladatok:

  • internetbank/mobilbank alkalmazás átemelése/újraírása
  • éles rendszer 3rd level support (bug fix), Splunk Enterprise használata
  • egyedi tool-ok fejlesztése a karbantartás és a fejlesztés támogatásához

Elvárások:

  • Hibernate, JPA – ORM gyakorlati ismeretek
  • Web service standardok és Java-s implementációk kiterjedt ismerete (soap, jax-ws, axis2 etc..)
  • Spring 4.x
  • Tomcat 7 gyakorlati ismerete
  • SQL adatbázis ismeret
  • Angol minimum középfok

Előnyt jelent:

  • Workflow lib-ek (Camunda)
  • Jenkins
  • Jira
  • Oracle adatbázis ismeret
  • SVN

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kiváló csapat
  • Havi szintű in-house meetupok, egy kis csapatépítéssel összekötve (ingyen sörrel)

Amennyiben a lehetőség felkeltett érdeklődésedet, önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Jenser-Solymosi Eszter