IT project manager

Sokszínű projektek koordinációjára keresünk

IT project manager

kollégákat.

FELADATOK:

  • Projektütemezés-menedzsment
  • Projekt csapat irányítása, fejlesztése és motivációja
  • Teljes körű stakeholder management
  • Projektkommunikáció-menedzsment
  • Szoros együttműködés a megrendelő területtel
  • Megbeszélések, tárgyalások szervezése, levezetése
  • Együttműködés a szolgáltatókkal és a szállítókkal

ELVÁRÁSOK:

  • Nemzetközi projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Hasonló implementációs projekten szerzett tapasztalat
  • Jó prezentációs képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nemzetközi környezet
  • Lelkes, motivált csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Havi szintű in-house meetupok, egy kis csapatépítéssel összekötve

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit