iOS fejlesztő

Kipróbálnád magad nagyvállalati környezetben úgy, hogy közben egy profi és barátságos cég a hátvéded?

Akkor Téged keresünk fekete öves csapatunkba,

pozícióba.

Főbb feladataid:

  • Globális funkciók fejlesztése mobil eszközökre
  • 50+ országban használt alkalmazás fejlesztése
  • Több ország csapataival kell együttműködnöd

Téged keresünk, ha:

  • van 3+ éves tapasztalatod mobil fejlesztésben
  • van tapasztalatod a következőkben: swift, Objective C, XCode IDE, Interface Builder és iPhone SDK-ban
  • dolgoztál már SOA-val
  • tudod mi az az OOP és a design patternek
  • van tapasztalatod continuous integration-ben
  • nem okoz gondot angolul megszólalni

Amit kínálunk mindezekért:

  • Garantáltan kiélheted a kreativitásod
  • Versenyképes jövedelmet, illetve juttatásokat
  • Szakmai fejlődést biztosítunk tréningekkel, vizsgákkal megtámogatva
  • Havi szintű in-house meetupok, melynek keretében akár a prezentációs készséged is fejlesztheted.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a jobs@blackbelt.hu címre.

Kapcsolattartó

Gaál Judit