System Engineer

Szeretnél a távközlési ipar egyik világszerte ismert vállalatánál dolgozni? Csatlakozz feketeöves csapatunkba System Engineer pozícióba.

Feladatok:

  • A fejlesztő csapatok által használt fejlesztői/ tesztelői gép labor infrastruktúrájának felépítése, karbantartása, hibák elhárítása.

Elvárások:

  • Linux alapú megoldások magas szintű ismerete (CentOS, Ubuntu, Debian, Red Hat)
  • Szkriptelési tapasztalat (Shell, PowerShell)
  • Hálózati eszközök ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware)

Előnyök:

  • Konfigurációkezelési tapasztalat (Ansible, Puppet, stb.)
  • IT security szemlélet

Amit kínálunk mindezekért:

  • Kiemelkedő jövedelmet
  • Szakmailag magas szintű szakértőkként kezelt kollégákból álló csapatot
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú lehetőséget
  • Szakmai fejlődést tréningekkel
  • Havi szintű in-house meetupokat, melyek keretében előadóként is részt vehetsz

Elérhetőségünk

Cím:

1027 Budapest,
Királyfürdő utca 4.
Canada Square Irodaház
2-3. emelet